Dlaczego warto parkować na Pięknej?

0
1736

Warszawa jest miastem, w którym na każdym kroku napotkać można miejsca o dużym znaczeniu kulturalnym, biznesowym i rozrywkowym. Z tego względu jest też miejscem bardzo zatłoczonym, a gęsty ruch przekłada się na małą liczbę wolnych miejsc parkingowych.

Nie bój się jeździć do centrum autem

Serce każdej wielkiej metropolii musi mierzyć się z wyzwaniem, jakim jest duże zagęszczenie ruchu. Nie bierze się ono znikąd – liczne urzędy, restauracje i muzea przyciągają tłumy. Z tego względu szczególnie obleganym miejscem staje się każdy parking. Warszawa-Centrum nie jest od tej reguły wyjątkiem. Wręcz przeciwnie – ze względu na funkcje jakie pełni jako stolica – znalezienie miejsca parkingowego w centrum jest jeszcze trudniejsze.

Jednym z rozwiązań powyższego problemu jest całodobowy parking podziemny zarządzany przez Interparking. Parking mieści się w budynku siedziby Komisji Nadzoru Finansowego przy ul. Pięknej 20. Chcąc skorzystać z parkingu, trzeba pamiętać, że wjazd do niego znajduje się od strony ulicy Kruczej.

Piękna 20, czyli parking Warszawa centrum

Usytuowanie parkingu w takim miejscu nie jest przypadkowe – w pobliżu znajduje się Hala Koszyki, Teatr Polonia i nawet Sejm RP. Z Pięknej 20 blisko jest do Parku Ujazdowskiego, Placu Konstytucji, wielu hoteli, barów czy restauracji. Duże zagęszczenie obiektów sprawia, że szybko zapełnia się samochodami każdy znajdujący się w okolicy parking. Ambasada USA jest kolejną lokalizacją, do której z parkingu przy Pięknej 20 dotrzesz bez problemu.

O wizę ubiegać można się jedynie w Konsulacie USA w Krakowie oraz w Sekcji Konsularnej Ambasady USA w Warszawie. Z Pięknej 20 niedaleko jest też do Referatu Paszportowego Mazowieckiego Urzędy Wojewódzkiego, dzięki czemu planując wizytę w Stanach, wiele spraw związanych z wyjazdem załatwisz w okolicy.

Parking w Warszawie nie musi być drogi

Cena za godzinę postoju na Pięknej 20 wynosi jedynie 3 zł, natomiast dla posiadaczy karty Pcard+ jest niższa – wynosi 2,10 zł. Interparking przygotował też wiele ofert specjalnych, które – zależnie od Twoich potrzeb – pozwolą Ci zapłacić mniej, niż gdyby zliczyć każdą godzinę postoju z osobna. Z aktualną ofertą możesz się zapoznać w dziale „Cennik” na firmowej stronie parkingu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here