Porządny Hostel w Krakowie? Koniecznie Draggo House!

Historyczna stolica Polski od dawna przyciąga swym urokiem turystów zarówno z Polski jak i zagranicy. Istotnych w dziejach naszego kraju miejsc tu nie brakuje, zatem nieważne skąd przyjeżdżamy- jedna doba to za mało aby wszystko zobaczyć. Niezbędny będzie nam nocleg. Tego typu usług w stolicy Małopolski nie brakuje. Największą popularnością cieszą się tutaj hostele. Ten artykuł powinien przybliżyć Was o krok do dokonania słusznego wyboru, ponieważ w kwestii dobrego hostelu w Krakowie, Draggo House jest zdecydowanie wart uwagi.

To, co turyści lubią najbardziej, czyli świetna lokalizacja hostelu w Krakowie w przyzwoitej cenie.

 W natłoku atrakcji i zabytków warto zorganizować wycieczkę tak, aby mieć wszędzie blisko. Nic prostszego. Gustowna i estetyczna witryna Draggo House pokazuje nam, że do najważniejszych krakowskich lokalizacji mamy pomiędzy 2-20min marszu. Owszem, zdarzają się miejsca nieco bardziej odległe jak na przykład kopalnia soli w Wieliczce czy Muzeum Auschwitz, do których będziemy musieli dojechać samochodem, to jednak raczej nikogo nie dziwi. Najważniejsze, że lokalizacja przy ulicy Gołębiej pozwala nam codziennie rozkoszować się pięknem miasta w bliskiej okolicy. 

 Ceny są jak najbardziej adekwatne do standardów, za pokój 4-osobowy zapłacimy nieco ponad 300zł/doba. Biorąc pod uwagę jakość i udogodnienia jakie czekają na gości- to na prawdę niewiele. 

Hostel w Krakowie? Ten z pewnością jest 4-gwiazdkowy.

 Personel Draggo House stanął na wysokości działania, aby goście mogli poczuć się niczym w drogich, sieciowych hotelach. Lista udogodnień czekających na nas po przybyciu na miejsce na prawdę robi wrażenie. Możemy spodziewać się oczywiście spraw standardowych, jak darmowe Wi-fi czy możliwość płatności kartą kredytową. Mniej oczywiste są godne najlepszych noclegowni wyposażenia łazienek, wysokiej jakości materace i ręczniki a także smart TV w każdym pokoju. Obsługa także spełnia najwyższe standardy posługując się wieloma językami (w tym angielskim i hiszpańskim). Mamy do dyspozycji darmową przechowalnie bagażu, całodobową recepcję a o nasze bezpieczeństwo troszczy się również całodobowy nadzór ochrony. Mógłbym dalej rozpisywać się na ten temat, to jednak nie jest potrzebne. Te i wiele innych udogodnień bez problemu znajdziecie na stronie internetowej hostelu w Krakowie Draggo House. 

Hostel w Krakowie

Mocny punkt gastronomiczny definicją jakości.

 Przeglądając stronę internetową hostelu nietrudno dojść do wniosku, że obsługa przykłada dużą wagę do krakowskiej legendy o smoku. Zapał historyczny w połączeniu z dobrymi warunkami restauracyjnymi może przynieść dobrej jakości regionalną kuchnię. Miejsce to chwali się przepysznymi śniadaniami, a także zaprasza na lunch, obiad czy kawę również podróżnych nie korzystających z usług noclegowych. W Smoczym Domu zadbano również o to, aby goście mieli odpowiednie warunku do integracji. O ile wspólne pomieszczenia wydają się rzeczą zwyczajną, tak wieczorny pub jest całkiem ciekawym udogodnieniem dla zmęczonych całodzienną wędrówką turystów. Można spokojnie naładować baterie rozkoszując się wyborem piw rzemieślniczych i historycznie osadzonych drinków. Moim zdaniem to mocny punkt programu. Kompleksowa „opieka” nad podróżnymi zdecydowanie stanowi o wyjątkowości tego miejsca. Dodatkowo ekipa licząca zaledwie 4 osoby o dużym zaangażowaniu sprawić może, że gościom udzieli się rodzinna atmosfera. 

Rok 2019 przełomowy dla hosteli w Krakowie.

 Jako osoba rezerwująca w przeszłości nocleg w dawnej stolicy Polski mogę śmiało stwierdzić, że Draggo House odbiega standardem od normy, rzecz jasna w tę dobrą stronę. A jak już przy stronie jesteśmy, to witryna hostelu robi na prawdę dobre wrażenie. Przejrzystość, gustowne wykonanie w najnowszych technologiach, interfejs w trzech językach i wyjątkowo współczesny system rezerwacji pozwala żywić dobre nadzieje. Pokoje możemy rezerwować już dziś, natomiast na niektóre z pozostałych udogodnień trzeba jeszcze chwileczkę poczekać. Jak zapewnia obsługa, restauracja zostanie otwarta wiosną 2019, natomiast pub czeka już tylko na zgodę odnośnie sprzedaży alkoholu. Można zatem żywić nadzieję, że miejsce to na stałe zagości na mapie Krakowa jako przyjazne turystom oraz zapewniające niezapomniane, kulinarne doznania. 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here