Indie to dla nas bardzo egzotyczny kraj, dlatego powinniśmy tam pojechać i sprawdzić jak się ludziom żyje i co ciekawe można tam zobaczyć. To nie będzie tania wyprawa i to nawet, jeśli znajdziemy coś na ostatnią chwilę. Na cenę wpływ będzie miało to czy lecimy tam tylko do hotelu i nic więcej nie zobaczymy czy jednak chcemy korzystać z wycieczek fakultatywnych. Tak naprawdę, jeśli chodzi o Indie to warto wybierać się tam na wycieczki objazdowe.

Można powiedzieć, że to całkowicie inny kraj od tych, które znamy. Pod względem wielkości gonią cały czas Chiny, a dla turystów oznacza to, że wszędzie będą kolejki i tłoczno. Jeśli tego nie lubimy to nie będzie to miejsce dla nas, a zatem zastanówmy się czy chcemy tam pojechać. Warto wcześniej poczytać sobie nieco na forum podróżniczym w tym właśnie temacie, a wtedy dowiemy się ciekawych informacji. Na pewno będąc w Indiach trzeba zobaczyć Tadż Mahal, który jest imponujących rozmiarów. To jeden z głównych punktów programu wielu turystów i my również powinnyśmy to sprawdzić.

Oczywiście trzeba zobaczyć Ganges i trzeba zobaczyć jak żyją tam ludzie. Mimo że nie jest to najbogatszy kraj to ludzie są tam zadowoleni i szczęśliwi. Możemy u nich zwiedzać wiele świątyń i miejsc kultu religijnego. Możemy zobaczyć to wszystko, czego w naszym kraju czy w całej Europie nie ma. Indie to wyprawa życia dla wielu osób, dlatego właśnie w ten sposób trzeba to traktować. Planujmy wycieczkę tak żeby nic nam nie umknęło i żebyśmy zobaczyli tak dużo jak to tylko jest możliwe.

Zorganizowanie wycieczki do Indii

Bardzo dobrym pomysłem będzie pojechać z biura podróży. Wtedy nie trzeba się zajmować wszystkimi formalnościami i szukaniem noclegów. Wszystko mamy przygotowane na miejscu i jedziemy na gotowe. Ceny za takie wyprawy są różne, ale na pewno nie zapłacimy mniej niż pięć czy sześć tysięcy złotych. Na tę cenę, która jest wysoka wpływ ma przede wszystkim sam przelot. Musimy się liczyć z tym, że dopiero za kilkanaście godzin będziemy na miejscu. Jeśli ktoś nie lubi latać tak długo to trzeba zastanowić się nad wycieczką. Indie to miejsce, które każdy powinien zobaczyć, dlatego eski zastanawiamy się gdzie w tym roku pojechać na wakacje to na pewno ten region powinniśmy zobaczyć. Czy nam się w Indiach spodoba? Trudno powiedzieć, bo opinie na ten temat są bardzo różne i sami musimy się przekonać, do której grupy się zaliczmy. Czy będziemy chwalić Indie i będziemy tam wracać czy jednak to będzie pierwsza i ostatnia wycieczka do tego dalekiego kraju?

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here