Transport do Holandii

Czeka Cię podróż do Holandii? Zapewne rozważasz różne opcje dostania się do kraju, w którym będziesz pracować lub spędzisz urlop. Z uwagi na stosunkowo niewielki dystans dzielący Holandię od Polski, możesz rozważyć opcję podróży busem. W tym kierunku przewoźnicy uruchomili wiele tras, dlatego z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz przejazd w dniu, który Cię interesuje.

Busy do Holandii jako jedna z opcji podróżowania

Transport do Holandii można zorganizować na wiele sposobów. Zacznij od ustalenia, czy chcesz podróżować drogą lądową czy powietrzną, a to już zawęzi zakres Twoich poszukiwań. Połączenia samolotowe z Amsterdamem, Eindhoven i innymi portami lotniczymi w kraju są organizowane często, a czas lotu jest krótki. Widzimy jednak dwie wady tego rozwiązania – bilety są drogie, a do ogólnego czasu podróży musisz jeszcze doliczyć dojazd na i z lotniska.

Szukając alternatywy, wiele osób skłania się w kierunku jazdy busem. To dobry pomysł, bo na trasie można spotkać wiele busów z Polski do Holandii i w przeciwną stronę. Podróż nimi jest znacznie bardziej opłacalna finansowo od jazdy własnym autem. Ceny biletów zależą głównie od tego, skąd i dokąd jedziesz, jednak dla stałych klientów przewidziane są zniżki.

Dlaczego warto jechać busem do Holandii?

Transport do Holandii busem to jedna z najchętniej wybieranych opcji. Nic dziwnego, że tak wiele osób podróżujących służbowo i turystycznie decyduje się z nich skorzystać:

  • busy jeżdżą z wielu polskich miast, co rozwiązuje problem z dostaniem się na lotnisko czy stację kolejową,
  • transport jest organizowany w systemie door to door, co oznacza odbiór dosłownie spod drzwi mieszkania i dowiezienie pod wskazany adres,
  • jest możliwość zabrania nawet większej torby z podręcznymi rzeczami i nie ma takich ograniczeń, jak w samolocie (dotyczących np. pojemności buteleczek z płynami),
  • jazda busem jest opłacalna finansowo – kosztuje mniej niż bilet lotniczy i jazda własnym autem. Dodatkowo oszczędzają stali klienci,
  • podróż przebiega w komfortowych i bezpiecznych warunkach. Busy mają klimatyzację, ogrzewanie, gniazda USB itd.

Dzisiaj standard podróżowania busami uległ znaczącej poprawie. Nic dziwnego, że wzbudza zainteresowanie tylu osób każdego dnia.

Busy z Polski do Holandii – przewoźnicy jeżdżący na tej trasie

Trasa Polska-Holandia cieszy się sporym oblężeniem. Podróżują nią głównie pracownicy oddelegowani do realizacji obowiązków zawodowych za granicą, a zjeżdżający do domu na weekendy. Warto tutaj wybrać jednego przewoźnika i korzystać z jego usług. Dlaczego? Bo zazwyczaj wiąże się to z szeregiem korzyści:

  • posiadanie karty stałego klienta, która uprawnia do zniżek po kilku przejazdach,
  • taniej przy zakupie biletów w obydwie strony,
  • zniżki dla grup,
  • rabaty za płatność z góry.

Szukaj firmy z dobrymi opiniami, która od dawna działa w branży przewozowej. Wybierz taką, która cieszy się zaufaniem klientów i ma bogaty wybór tras, które obsługuje nawet każdego dnia.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here