Hity wakacji 2021

Wyjazdy w opcji all inclusive to hit wakacji 2021. Polacy najchętniej wybierają dwa kierunki – wyspy greckie albo Turcję. Oba miejsca przyciągają nie tylko wspaniałymi krajobrazami, gwarantowaną piękną pogodą i świetnymi warunkami do wypoczynku. Znaczenie ma również bardzo korzystny stosunek jakości do ceny.

Wakacje 2021 – modne kierunki

Pandemia niewiele zmienia w kwestii wyboru miejsca na spędzenie urlopu. Ci, którzy decydują się na wyjazd zagraniczny już od kilku lat najchętniej jadą na wyspy greckie albo stawiają na Turcję w wersji all inclusive.

Natomiast obostrzenia wynikające z zagrożenia COVID-19 sprawiają, że polscy wczasowicze jeszcze częściej preferują wyjazdy w całości realizowane przez biuro podróży. Trudno się temu dziwić, ponieważ zorganizowany przelot i zakwaterowanie oznaczają wyższy poziom bezpieczeństwa dla turystów w obliczu przedłużającej się pandemii. Biura podróży czuwają nad tym, aby wakacje kojarzyły się wyłącznie z beztroskim spędzeniem miłych chwil w promieniach słońca – bez obawy o nocleg, z zachowaniem odpowiednich rygorów higienicznych i bez  zaprzątania sobie głowy nieustannie zmieniającymi się przepisami covidowego postępowania.

Turcja all inclusive czy Grecja?

Turcja

Tak naprawdę oba kierunki oznaczają wiele atrakcji w kuszącej cenie. Warto przy tym podkreślić, że jeszcze przed rozpoczęciem okresu wakacyjnego zarówno w Grecji, jak i Turcji zadbano o odpowiedni poziom bezpieczeństwa dla przyjeżdżających. Przede wszystkim zostały opracowane szczegółowe zalecenia sanitarne dla pracowników działających w sektorze turystycznym. Ponadto wszystkie osoby zaangażowane w zapewnienie komfortowego wypoczynku turystom są zaszczepione przeciwko COVID-19. W związku z tym turyści bez większych przeszkód korzystają z opcji all inclusive. Tym samym wakacje 2021 w obu krajach niewiele różnią się od tych sprzed pandemii.

Atrakcyjne ceny wyjazdów do Turcji i na wyspy greckie

Jak wiadomo nawet we wrześniu w obu krajach panują jeszcze letnie temperatury, więc wielu turystów decyduje się na wyjazd poza najgorętszym sezonem. Poza tym można wtedy liczyć na niższe ceny, co również jest dodatkowym czynnikiem przyciągającym.

Tydzień wakacji w opcji all inclusive z przelotem poniżej 2 tys. zł? Wydaje się wręcz nieprawdopodobne, szczególnie dla tych, którzy zdecydowali się na wypoczynek nad polskim morzem. Jednak we wrześniu spokojnie można trafić na tak atrakcyjne propozycje.

Warto zatem pojechać na Riwierę Turecką czy jedną z pięknych wysp greckich, ponieważ ceny zaczynają się od 1500 zł w przypadku Turcji (KLIK) i 1700 zł dla ofert wyjazdu do Grecji, zwłaszcza na Korfu i Rodos – sprawdź oferty Itaki. Niewątpliwie to bardzo kuszące propozycje. Pogoda gwarantowana, widoki niezapomniane, a możliwości spędzenia przyjemnego wypoczynku wręcz nieograniczone.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here