wydarzenia w parku rozrywki w Zatorze

Energylandia to największy park rozrywki w Polsce, znajdujący się w miejscowości Zator, w województwie małopolskim. Co sezon jest odwiedzany przez setki tysięcy osób, którzy są żądni zabawy i niezwykłych przygód. Energylandia posiada dość bogatą ofertę usług i atrakcji, ale to nie wszystko. Co roku organizuje dodatkowe wydarzenia, które sprawiają, że to miejsce jest jeszcze bardziej atrakcyjne i wyjątkowe. O jakich wydarzeniach mowa?

Źródło: https://www.poprostukasia.pl/kalendarz-wydarzen-energylandii-2020/

Beach Party

Beach Party to jedna z najgłośniejszych imprez w Polsce. Odbywa się w Water Parku Energylandii i jest utrzymana w tropikalnym klimacie. Goście mają do dyspozycji całą strefę wodną aż do północy, ponieważ o tej porze impreza dobiega końca. Co roku odbywa się w sezonie letnim, nie jest zwykła impreza, ponieważ w ten sposób Energylandia świętuje swoje urodziny. W tym dniu czekają na uczestników liczne atrakcje, niespodzianki, rewelacyjna zabawa i znakomita muzyka. 

Kinder Party

W trakcie tego wydarzenia na wszystkie dzieci, które odwiedzą park rozrywki Energylandia czekają niezwykłe atrakcje, które przewidują wiele radości i niezapomnianej zabawy. Organizatorzy tego wydarzenia chcą sprawić, żeby wszystkie dzieci czuły się radosne i wyjątkowe. Dlatego od samego powitania na wszystkie maluchy będą czekały liczne niespodzianki, zabawki i upominki. To będą dni pełne rozrywki i konkursów!

Halloween

Halloween to święto czarownic, duchów i całego fantastycznego świata. W połowie października park rozrywki Energylandia organizuje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych specjalne wydarzenie, podczas którego panuje mroczna i tajemnicza atmosfera. Ale nie ma się czego bać! Wszystkie atrakcje będą na niby, co gwarantuje nieprzerwaną magiczną zabawę!

Oktoberfest

Oktoberfest to jedno w nowszych wydarzeń, które są organizowane w Energylandii, jednak zostało tak samo dobrze odebrane, przez odwiedzających park rozrywki. Jest to impreza dedykowana głównie dorosłym, ponieważ nie da się ukryć, że posiada alkoholowy charakter. Podczas Oktoberfest w Energylandii trwa znakomita zabawa, a goście rozsmakowują się w tradycyjnej kuchni niemieckiej oraz próbują kraftowego piwa.

Zobacz też: http://www.oltur.pl/ktore-kawiarnie-warto-odwiedzic-podczas-pobytu-w-krakowie/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here